CZTERY JABŁKA W JEDNEJ SZKLANCE SOKU!

festyn

Tłocznia soków SkuBig to pomysł, który powstał w Luxemburgu, gdzie jako młode małżeństwo pracowaliśmy na własne M. Pracując tam, podglądaliśmy jak tamtejszy rolnik zakładał, a później zaczynał pracę we własnej tłoczni. Zafascynowani procesem powstawania soków i smakiem gotowego produktu postanowiliśmy, że po powrocie do Polski pokażemy Polakom, a na pewno wschodniej Polsce, że soki naturalnie mętne są smaczne, dużo zdrowsze i przede wszystkim są one dla wszystkich, nie tylko dla ludzi zamożnych.

festyn2

Dokładaliśmy wszelkich starań, aby spełnić nasze marzenie o własnej tłoczni soków, zaczynając od założenia przydomowego sadu jabłoniowego (który wkrótce okazał się zdecydowanie za mały, uwzględniwszy zapotrzebowanie na sok jabłkowy). Swoim zapałem zaraziliśmy całą rodzinę, każdy zaglądał w różne zakamarki Internetu, podpytywał już istniejące wytwórnie soków, rozmawiał z sadownikami, aby w końcu sfinalizować marzenie zakupem maszyn, uruchomieniem tłoczni i wyciśnięciem pierwszej szklanki pysznego soku.

To już od 2013 roku spełniamy nasze marzenie w pełni i z wielką pasją.

Mamy nadzieję, że zaprosicie nas z sokiem do Waszych domów, biur, szkół, restauracji i instytucji, aby przekonać się, że wybraliście najlepsze z najlepszych!